Termeléstervező / Production Controller

Főbb feladatok:

  • Rövid és hosszú távú gyártási és szállítási tervek készítése
  • Gyártási eredmények napi szintű nyomon követése, riportálása
  • Napi kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal és a gyártással
  • Anyagmegrendelések kontrollálása, beszállítói kapcsolattartás
  • Szállítások támogatása
  • Szakmai közreműködés projektekben

Elvárásaink:

  • Gazdasági és/vagy műszaki felsőfokú végzettség
  • Termelő vállalatnál hasonló munkakörben szerzett 1-3 év gyakorlat
  • Aktív angolnyelv-tudás szóban és írásban
  • Logikus, analitikus gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunka
  • Proaktivitás
  • Precizitás, pontosság

Előnyt jelent:

  • Logisztikai/termelés kontrolling ismeretek (termeléstervezés, anyaggazdálkodás)
  • Autóipari tapasztalat
  • LEAN szemlélet
  • SAP alapismeret
  • Intrastat és/vagy VÁM ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér
  • Átlagon felüli munkába járási költségtérítés
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Cafeteria juttatás
  • Kedvezményes étkezés
  • Folyamatos széleskörű szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos munka egy dinamikusan fejlődő globális vállalat európai szegmensében