Minőségügyi mérnök

Főbb feladatok:

  • Vevői és beszállítói kapcsolattartás (reklamáció kezelés, fejlesztések)
  • Gyártástámogatás, minőségfejlesztési tevékenységek
  • Külső és belső auditokon való aktív részvétel
  • Belső auditok végrehajtása
  • Termék minőségével kapcsolatos riportok, fejlesztési tervek készítése

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, anyagmérnök)
  • Autóiparban szerzett minőségügyi tapasztalat
  • Minőségügyi technikák ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Kitűnő problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • Vevői minőségügyi rendszerek ismerete (Audi, VW, Ford, Jaguar Land Rover, Suzuki, Honda, Magna)
  • CMM programozási ismeretek
  • Mérőeszköz tervezési jártasság
  • Forgácsolási, hőkezelési, hegesztési, öntészeti vagy kovácsolási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér
  • Átlagon felüli munkába járási költségtérítés
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Cafeteria juttatás
  • Kedvezményes étkezés 400 Ft/menü áron
  • Változatos munka multinacionális vállalati környezetben
  • Szakmai fejlődési lehetőség