Logisztikai asszisztens

Főbb feladatok:

  • Papír alapú és digitális adminisztráció
  • Napi, heti, havi riportok készítése
  • Csomagolóanyagok beszerzése, könyvelése, nyilvántartása
  • Intrastat jelentés elkészítése SAP-ban
  • Szállítási feladatok napi, operatív szintű koordinálása
  • Szállítási dokumentumok elkészítése
  • Harmadik országbeli ki- és beszállítások vámkezelésének támogatása

Elvárásaink:

  • Gazdasági végzettség (felsőfok előny)
  • Logisztikai ismeretek (szállítmányozás, csomagolás)
  • Alapfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • Problémamegoldó készség, határozottság
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság és együttműködő készség

Előnyt jelent:

  • SAP R3 verziójának ismerete (MM, WM modul)
  • Autóipari tapasztalat
  • Egyéb logisztikai ismeretek (raktározás, szállítmányozás, készletgazdálkodás)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Átlagon felüli munkába járási költségtérítés
  • Cafeteria juttatás
  • Kedvezményes étkezés 400 Ft/menü áron
  • Változatos feladatok multinacionális vállalati környezetben