Karbantartó technikus
(12 órás folyamatos munkarendben)

Főbb feladatok:

  • CNC és összeszerelő gépek javítása
  • Tervszerű megelőző karbantartások elvégzése
  • A karbantartási munkák dokumentálása
  • Fejlesztésekben való részvétel

Elvárásaink:

  • Középfokú műszaki végzettség (villamos, gépész)
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Terhelhetőség, önálló, precíz munkavégzés
  • Rugalmas, kiegyensúlyozott, megbízható személyiség
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű (munkába járáshoz)

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent:

  • Technikusi végzettség
  • PLC, pneumatika, hidraulika, mechanika ismeretek
  • Gyakorlat NC/CNC gépek karbantartásában
  • Alapszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, megemelt bérezés
  • Havi bónuszok
  • Átlagon felüli munkába járási költségtérítés
  • Cafeteria juttatás
  • Kedvezményes étkezés 400 Ft/menü áron
  • Ingyenes munkaruházat és annak tisztíttatása
  • Dolgozói jutalmazások és kedvezmények
  • Bruttó 150.000 Ft-os dolgozói ajánlói bónusz
  • Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség