Karbantartó mérnök

Főbb feladatok:

  • A gyártógépek rendelkezésre állásának biztosítása: megelőző karbantartások tervezése, állásidő elemzések, javító intézkedések
  • Karbantartási költségek kontrollálása
  • Karbantartó technikusok szakmai támogatása, irányítása
  • Eljárások, munkautasítások készítése
  • Kapcsolattartás alkatrész beszállítókkal, szervizekkel
  • Fejlesztési feladatok
  • Új termékek, gyártósorok bevezetésének támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépészmérnök vagy Mechatronikai mérnök végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • 2D; 3D tervezőprogram ismerete (AutoCAD; CATIA)
  • Jó elemző képesség
  • Stressztűrő képesség
  • Nyitottság a folyamatos fejlődésre

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakmai gyakorlat NC/CNC gépek karbantartásában
  • PLC programozói ismeretek
  • Robot, CNC programozói ismeretek
  • Karbantartás szakirányú végzettség
  • Hidraulikus, pneumatikus rendszerek ismerete
  • Munkavégzés IATF 16949 környezetben
  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér
  • Átlagon felüli munkába járási költségtérítés
  • Cafeteria juttatás
  • Kedvezményes meleg étkezés
  • Folyamatos, széles körű szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos munka multinacionális vállalati környezetben
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség