Folyamatmérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi szintű technológiai problémák megoldása
  • Gyártási költségek, technológiai veszteségek, selejtek nyomon követése, csökkentése
  • Szerszámfelhasználás rendszeres nyomon követése, szükség esetén beavatkozás, fejlesztés
  • Technológiai dokumentáció rendszeres karbantartása
  • Részvétel az oktatási folyamatban
  • Részvétel az új projektekhez kapcsolódó beruházások előkészítésében és megvalósításában
  • Új projektekkel kapcsolatos vevői, valamint beszállítói kapcsolatok támogatása
  • Új és meglévő berendezéshez tartozó technológia átvétele, oktatása, dokumentációk elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Forgácsolási ismeretek
  • CNC programozási ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Mérnöki szemlélet
  • Számítástechnikai ismeretek: MS Office, 2D és 3D tervező program ismerete (Catia előny)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Több éves tapasztalat forgácsolási területeken (esztergálás, marás, fúrás, köszörülés)
  • Hőkezelési ismeretek és tapasztalat (indukciós hőkezelés)
  • Autóipari területen és/vagy tömeggyártásban szerzett fémmegmunkálási szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér
  • Átlagon felüli munkába járási költségtérítés
  • Cafeteria juttatás
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Kedvezményes meleg étkezés
  • Folyamatos, széles körű szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos munka multinacionális vállalati környezetben
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség