Betanított operátor
(Többműszakos munkarendben)

Főbb feladatok:

Gépkezelő operátor esetén:

  • Gépjárműalkatrészek gyártása az arra rendszeresített berendezésekkel
  • Gépek előírás szerinti működtetése, nyersanyaggal való feltöltése
  • Karbantartási ellenőrzések elvégzése, dokumentálása
  • Késztermék csomagolása

Összeszerelő operátor esetén:

  • Gépjárműalkatrészek kézi összeszerelése
  • Vizuális ellenőrzések elvégzése
  • Késztermékek csomagolása

Elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Sikeres felvételi tesztek
  • Monotonitástűrés, fegyelmezett munkavégzés
  • Többműszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Átlagosan bruttó 430.000-560.000 Ft/hó műszakrendtől függően, pótlékokkal, havi bónuszokkal
  • Cafetéria juttatás
  • Kedvezményes étkezés 400 Ft/menü áron
  • Ingyenes buszjárat az alábbi településekről: Pusztaszabolcs, Besnyő, Beloiannisz, Iváncsa, Sárbogárd, Nagyvenyim, Dunaújváros, Rácalmás, Kulcs, Adony, Sinatelep, Székesfehérvár, Gárdony, Velence, Baracska, Martonvásár, Ráckeresztúr, Százhalombatta, Ercsi
  • Ingyenes munkaruházat és annak tisztíttatása
  • Dolgozói jutalmazások és kedvezmények
  • Bruttó 150.000 Ft-os dolgozói ajánlói bónusz