Fémmegmunkáló gépeket kezelő gépbeállító
(Folyamatos és 3 műszakos)

Főbb feladatok:

  • Gépjárműalkatrészek gyártása az arra rendszeresített berendezésekkel
  • A gyártó- ill. összeszerelő-eszközök ismerete, kezelése, beállítása és üzemeltetése
  • Gyártógépek műszaki állapotának felügyelete, technológia, anyagismeret elsajátítása
  • A hibák felismerése, előírt minőségi ellenőrzések elvégzése
  • A gyártóberendezés nyersanyaggal való feltöltése és adagolóberendezések ellenőrzése
  • Szerszám- és gépkorrekciók, ill. szerszámcserék elvégzése és dokumentálása.

Elvárásaink:

  • Szakirányú fémmegmunkálással kapcsolatos szakmunkás végzettség vagy hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Sikeres felvételi tesztek
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Mérőeszközök használatában való jártasság előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Cafeteria juttatás
  • Kedvezményes melegétkezés
  • Ingyenes munkaruha
  • Ingyenes buszjárat a 3 műszakos munkarendhez igazodva az alábbi településekről: Pusztaszabolcs, Besnyő, Beloiannisz, Sárbogárd, Nagyvenyim, Dunaújváros, Rácalmás, Kulcs, Adony, Iváncsa, Sinatelep, Székesfehérvár, Gárdony, Baracska, Martonvásár, Ráckeresztúr, Érd, Százhalombatta, Ercsi