Gépbeállító
(Többműszakos munkarendben)

Főbb feladatok:

  • Gépjárműalkatrészek gyártása az arra rendszeresített berendezésekkel
  • Automata vagy félautomata gyártósor üzemeltetése
  • A gyártó- ill. összeszerelő-eszközök ismerete, kezelése, beállítása és üzemeltetése
  • A gyártóberendezés nyersanyaggal való kiszolgálása vagy kézzel történő adagolása, az adagolóberendezések ellenőrzése
  • Gyártógépek műszaki állapotának felügyelete, technológia, anyagismeret elsajátítása
  • Szerszám- és gépkorrekciók, ill. szerszámcserék elvégzése és dokumentálása
  • Hibák felismerése, előírt minőségi ellenőrzések elvégzése
  • Gyártósoron dolgozó operátor munkájának koordinálása
  • Rendezett munkakörnyezet fenntartása

Elvárásaink:

  • Fémmegmunkálással kapcsolatos végzettség (pl. esztergályos, marós, köszörűs, gépgyártástechnológus, CAD/CAM informatikus) vagy hasonló területen szerzett min. 1 éves munkatapasztalat
  • Műszaki érdeklődés, műszaki rajz olvasási készség
  • Nyitottság az új technológiák, ismeretek iránt
  • Elhivatottság, megbízhatóság, fegyelmezett munkavégzés
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Felvételi eljárás sikeres teljesítése

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • 1-3 műszakrendben átlagosan bruttó 530.000-620.000 Ft/hó műszakrendtől függően, pótlékokkal, havi bónuszokkal
  • Folyamatos műszakrendben átlagosan bruttó 685.000-710.000 Ft/hó emelt pótlékokkal, havi bónuszokkal
  • Cafetéria juttatás
  • Kedvezményes étkezés 400 Ft/menü áron
  • Ingyenes buszjárat a környező településekről, távol lakók számára munkásszállás
  • Ingyenes munkaruházat és annak tisztíttatása
  • Dolgozói jutalmazások és kedvezmények
  • Bruttó 150.000 Ft-os dolgozói ajánlói bónusz