HR Asszisztens

Főbb feladatok:

  • Részvétel toborzási, kiválasztási és tesztelési folyamatokban
  • Vállalati étkeztetéssel kapcsolatos ügyintézés
  • Céges buszjáratok koordinálása, üzleti utazások szervezése
  • Cafeteria, ötletprogramok, belső oktatások adminisztrációja
  • Szervezetfejlesztésben, valamint munkavállalói megtartásra és megelégedettségre irányuló HR projektekben történő részvétel
  • Reprezentációs feladatok: tárgyalók előkészítése, érkező ügyfelek fogadása, bejövő telefonhívások kezelése
  • Egyéb irodai, HR és vezetői asszisztencia

Elvárásaink:

  • Legalább középfokú végzettség, felsőfokú HR/gazdasági végzettség előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben, gyártó cégnél szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Erős, gyakorlatias MS Office ismeret (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Kiváló kommunikációs-, és szervezőkészség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Átlagon felüli munkába járási költségtérítés
  • Cafeteria juttatás
  • Kedvezményes étkezés 400 Ft/menü áron
  • Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség